Duchovní transformace byznysu

Probíhající duchovní transformace se nedotýká jen našich individuálních životů, našeho vědomí a našich vztahů, ale dotýká se všech aspetků našeho života včetně podnikání. V osobní rovině se transformace často týká přijetí našich stínů, vědomé individulizace a současně zvědomění vzájemné závislosti a propojení, vědomého přijetí našeho místa ve světě a své odpovědnosti. V oblasti podnikání zjišťujeme, že přestávají fungovat staré organizační struktury, staré motivace, obchodní modely, formy propagace. Nové rozměry dostávají pojmy jako leadership, řízení, vedení, společenská odpovědnost firem, angažovanost zaměstnanců, loajalita, firemní kultura, dlouhodobá udržitelnost podnikání a další.

Spolu s vrcholovými manažery, lidmy ze vzdělávacích firem jako Teamtest a Expertis hledáme nové rozměry podnikání opřené o principy vycházející z osobních transformací. Inspirujeme se ve Vědomém Businessu, Moudrém businessu, Svobodné firmě a podobných nových principech ale hledáme i za použití selského rozumu a metaforických přenosů z jiných oblastí života. 

Můj přínos je v především v osobním duchovním vedení manažerů a v řízení části diskuzí během doprovázených poutí směrem k hledání duchovních principů a přesahů v konkrétní situaci jednotlivých manažerů a firem.

Další nabídkou pro firmy jsou workshopy a semináře duchovních praktik aplikovaných do firemního prostředí. Snažím se obvykle s majiteli nebo top managementem aplikovat učení o Kruzích života do firemní praxe.

Spolu s Teamtestem a Expertisem nabízíme rozvojové a vzdělávací programy zaměřené na nové formy leadershipu, manažerského mistrovství až po programy transformace firem podle principů moudrého podnikání. 

 

Na téma duchovní transformace byznysu jsem napsal několik článků

Změna paradigma a nová ekonomika

Některé nové principy při transformaci byznysu 

Jak úspěšně podnikat

Opravdová hodnota a udržitelnost podnikání

Tato stránka používá cookies. Vice info